מאמרים

מקצועות דחופים - חלק 2

מספר בעלי המקצוע שניתן להשתמש בהם הוא רב מאוד, ויש להגיע למסקנה המדויקת, באיזה איש מקצוע בדיוק אתם צריכים להשתמש וכמו כן להסביר לו בדיוק מה היא העבודה הנדרשת.

המחירים בין איש מקצוע לרעהו משתנים כל הזמן וכן יש לדאוג למצוא איש מקצוע מוכר שיסדר לכם מחיר הגון וכך תוכלו לחזור ולהשתמש בו שוב ושוב. למשל, מציאת אינסטלאטור אחד שיעשה לכם את כל עבודות הצנרת, התקנת אסלות, טיפול בסתימות ועוד. ברגע שמתחילים לעבוד עם מספר בעלי מקצוע שונים, אז אין סוף לטווח המחירים וכל אחד ינסה לתת את המחיר הגבוה ביותר האפשרי, מתוך מחשבה שהם כנראה הוזמנו לעבודה אחת בלבד ולא לסדרה של עבודות, שכך הם היו יכולים לתת מחיר מיוחד, משום שבסופו של דבר הם מרוויחים הרבה עבודה מלקוח אחד, דבר המועדף על ידי כל איש מקצוע. הרצון לעבוד מול כמה שפחות אנשים הוא טבעי והגיוני, משום שהוא עוזר לפשט ולארגן את הדברים ברגע ששני הצדדים מוכרים אחד לשני.

לכן בפעם הבאה שתזדקקו לאיש מקצוע בנושא מסוים, חשוב שתבדקו לעומק באיזה איש מקצוע כדאי לכם להיעזר, עם מי כדאי לכם לדבר ומי ייתן לכם את המחיר הטוב ביותר, תוך כדי עשיית העבודה הטובה ביותר. כדי תמיד להיעזר בהמלצות של חברים ולעשות סקר שוק באינטרנט.

חזרה לחלק ראשון